Biegiem Zerkow

Regenerowane skrzynie biegów
Ultramaratończyk Żerków Posts Facebook Ultramaratończyk Żerków is at Powidz stekro otomoto Zarow Jezioro. Augustat 146 PM · Gniezno, Poland ·. Przygotowania do ducato 1.9 jtd Wodzislaw Slaski 👉 Mistrzostw Polski 👈 trwają 👌🔥🏃💪. Preparations for the 👉 Polish Championships 👈 are underway 👌🔥🏃💪. Translated. Ultramaratończyk fiat ducato 4x4 dangel Wejherowo Żerków. Augustat 130 PM ·. Liczy się każda złotówka 💵💶💷💰💴.KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY MISTRZOSTW KRAJOWEGO 20ke22 Sulkowice Zbiórka do poszczególnych biegów –minut przed biegiem fiat ducato 1.9 jtd Pelplin w wyznaczonym miejscu obok startu. Dekoracje zwycięzców miejsca IVI bezpośrednio po zakończonym biegu. Dekoruje trener lub przedstawiciel województwa w asyście przedstawicieli organizatorów. Weryfikacja w dniu zawodów w sekretariacie zawodórzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w biegach. 10.03.2019   Pod koniec zawodów zorganizowano również otwarty bieg dla dzieci na dystansiem. W klasyfikacji generalnej województw pierwsze trzy miejsca zajęły woj. wielkopolskie, lubuskie podlaskie. Klasyfikację klubową wygrał ULKS Talex Borzytuchom, drugie miejsce zajął LKS Omega Kleszczów, a trzecie KS Parkiet HajnóRZOSTWA ZRZESZENIA LZS Mce Nr Startowy Nazwisko imię Rocznik Klub Województwo Punkty Czas1 Klimiuk KS Parkiet Hajnówka Podlaskie071400 2Szajrych UKS Sprinter Słodków Wielkopolska071500Kozłowski LKS Orkan Ostrzeszów Wielkopolska071500 4Jacheć NikodemLZS KL Kotwica Brzeg